8. 12. 2017 o 19:00 v Športovej hale 

BÍLÉ VÁNOCE LUCIE BÍLÉ II
Orchester a zbor Petra Maláska

Lucie Bílá sa vydáva na svoje každoročné vianočné turné s novým vianočným konceptom! Spoločne s klaviristom, kapelníkom a hudobným producentom Petrom Maláskom pre túto príležitosť vybrali zostavu nových songov, ktoré patria medzi celosvetovo najúspešnejšie melódie dokonale ladiace s tými najkrajšími dňami v roku. 

Lucie Bílá už niekoľko rokov spríjemňuje svojim fanúšikom predvianočný čas tradičnými vianočnými koncertmi, z ktorých dýcha láska, pokoj a kúzelná atmosféra blížiaceho sa Štedrého dňa. Inak tomu nebude ani tento rok. Repertoár týchto koncertov je prispôsobený práve tomuto čarovnému obdobiu. K navodeniu tej správnej vianočnej atmosféry si tentokrát Lucie Bílá na pomoc prizvala muzikálového a rockového speváka Jána Toužimského, Bílý zbor a orchester Petra Maláska. Sviatočným slovom toto podujatie uvedie rímskokatolícky kňaz Zbigniew Czendlik. 

Príďte si vychutnať vianočné turné s najpopulárnejšou českou speváčkou. Nenechajte si ujsť neopakovateľný hudobný zážitok!

Lístky na vianočné turné Lucie Bílé nájdete na www.ticketportal.sk alebo v Turistickom informačnom centre SNV (Letná 49) v cene 30 / 35 €. 

Viac info na facebooku » »

Termíny