CENTRUM VOĽNÉHO ČASU ADAM
Hutnícka 18, Spišská Nová Ves 
Tel.: 053/ 442 37 58  
E-mail: cvcsnv@azet.sk 
Web: www.cvcadam.skFacebook 

KLUB MLADÝCH 
Zimná 48, Spišská Nová Ves 
Tel.: 0911 213 902 
E-mail: klubmladych@gmail.com   
Facebook

JARNÉ PRÁZDNINY: 

  • Jarný tábor - pre deti od 7 do 12 r.
    2. - 6. 3. 2020 / Klub mladých, Zimná 48
    Informácie: Mgr. Zuzana Hennelová, Mgr. Matej Farkalín

  • Jarný denný lyžiarsky tábor 2020 - LYŽOVAČKA V REGIÓNE SPIŠ
    2. 3. 2020 (pondelok) / 5. 3. 2020 (štvrtok) / 6. 3. 2020 (piatok)
    Cena: 15 €/deň
    V cene je zahrnuté: doprava, celodenný skipas, obed, lyžiarsky inštruktor
    Informácie: Mgr. Miloš Pitko, tel. 0907 958 082, e-mail: pitko.m@gmail.com

  • 15. Ples CVČ a MKC
    3. 3. 2020 / od 16:30 / Koncertná sieň Reduty
    Vstupné: členovia - 10 €, nečlenovia - 14 €, dospelí - 17 € (každá vstupenka je zlosovateľná) 
    Súčasťou plesu bude KARNEVAL - vstup aj v maskách
    Predaj vstupeniek: v CVČ (Hutnícka 18) od 3. 2. 2020
    Informácie, rezervácie a predaj vstupeniek: Klaudia Bigošová – 0914 176 083, Katarína Štrauchová - 0904 306 520


  • HÁDZANÁ - okresné kolo súťaže žiakov SŠ
    10. 3. 2020 / 8:00 -14:00 / Športová hala SNV
    Informácie: Zuzana Košová

  • HÁDZANÁ - okresné kolo súťaže žiačok SŠ
    11. 3. 2020 / 8:00 – 14:00 / Fit House
    Informácie: Zuzana Košová

  • GYMNASTICKÝ ŠTVORBOJ – B, C – okresné majstrovstvá žiakov ZŠ
    12. 3. 2020 / od 8:00 / ZŠ Komenského SNV
    Informácie: Mgr. Eva Fabianová

  • GYMNASTICKÝ ŠTVORBOJ – A – okresné majstrovstvá žiakov ZŠ
    13. 3. 2020 / od 8:00 / ZŠ Komenského SNV
    Informácie: Mgr. Eva Fabianová

  • FYZIKÁLNA OLYMPIÁDA kategória E, F – okresné kolo žiakov ZŠ a OG
    18. 3. 2020 / 8:00 – 13:00 / ZŠ Ing. Kožucha SNV
    Informácie: Mgr. Miloš Pitko

  • FUTSAL žiakov ZŠ – M – SR
    19. - 20. 3. 2020 / od 12:00 / Športová hala SNV
    Informácie: Mgr. Eva Fabianová

  • FUTSAL žiakov ZŠ – M – SR 
    20. 3. 2020 / od 9:00 / Športová hala SNV
    Informácie: Mgr. Eva Fabianová

  • CHEMICKÁ OLYMPIÁDA kategória D – okresné kolo žiakov ZŠ
    20. 3. 2020 / 8:00 – 13:00 / Gymnázium Školská SNV
    Informácie: Mgr. Miloš Pitko

  • VOLEJBAL chlapcov ZŠ – okresné majstrovstvá
    24. 3. 2020 / 8:00 / ZŠ Nejedlého SNV
    Informácie: Mgr. Eva Fabianová

  • FLORBAL žiakov SŠ – okresné kolo
    24. 3. 2020 / 8:00 – 14:00 / Fit House, SOŠ E SNV
    Informácie: Zuzana Košová

  • Pytagoriáda – 41. ročník - kategórie P3, P4, P5
    24. 3. 2020  / 8:00 / ZŠ Nejedlého SNV
    Inormácie: Mgr. Zuzana Hennelová

  • Pytagoriáda – 41. ročník - kategórie P6, P7, P8
    25. 3. 2020 / 8:00 / ZŠ Levočská SNV
    Inormácie: Mgr. Zuzana Hennelová

  • VOLEJBAL žiačok ZŠ – okresné majstrovstvá
    25. 3. 2020 / 8:00 / ZŠ Nejedlého SNV
    Informácie: Mgr. Eva Fabianová

  • FLORBAL žiačok SŠ – okresné kolo
    25. 3. 2020 / 8:00 – 14:00 / Fit House, SOŠ E SNV
    Informácie: Zuzana Košová

  • VOLEJBAL žiakov SŠ – okresné kolo
    30. 3. 2020 / 8:00 – 14:00 / Športová hala SNV, SOŠ E SNV
    Informácie: Zuzana Košová

  • VOLEJBAL žiačok SŠ – okresné kolo
    31. 3. 2020 / 8:00 – 14:00 / Športová hala SNV
    Informácie: Zuzana Košová