„Pri vašej práci vám pomôcť nevieme, ale nákup za vás zvládneme“.
Pod týmto heslom sa nesie bezplatná pomoc pracovníkov a dobrovoľníkov Centra voľného času v spolupráci s mestom Spišská Nová Ves a COOP Tempo Supermarket.

Nákup potravín, hygienických potrieb, ovocia a zeleniny je možné si objednať:

 

  • cez eshop na www.ejednota.sk, kde sa zaregistrujete, vyberiete si nákupné položky, zaplatíte cez internet banking a do POZNÁMKY napíšete ZDRAVOTNÍK a uvediete čas a adresu doručenia;
  • telefonicky na t. č. 0905 581 113 v čase od 8.00 do 18.00 hod. nadiktujete nákupné položky, my za vás nakúpime, prostredníctvom sms vám oznámime sumu za nákup, zaplatíte buď cez internet banking alebo hotovosťou pri preberaní nákupu;
  • alebo mailom na: cvcsnv.lubicasefcikova@gmail.com - nonstop 24 hodín denne. Napíšete nákupné položky, my za vás nakúpime, prostredníctvom mailu alebo sms vám oznámime sumu za nákup, zaplatíte buď cez internet banking, alebo hotovosťou pri preberaní nákupu.


Nákup zabezpečíme a doručíme nasledujúci pracovný deň na dohodnuté miesto do nemocnice alebo domov. V  čase od 10.00 do 12.00 doručujeme na domácu adresu, o 15.00 do objektu NsP, Janského 1, SNV (aj pre bývajúcich zdravotníkov mimo SNV).

AJ MY CHCEME POMÁHAŤ, SPOLU TO ZVLÁDNEME!
Ľubica Šefčíková