5. 7. nedeľa o 17:00, Dom kultúry Mier, vstupné 18 €

VEČER O VZŤAHOCH  
„O vážnych veciach zábavnou formou"


Populárna moderátorka ADELA VINCZEOVÁ spoločne s uznávanou etikoterapeutkou Beatou Hlohovskou vás v programe Večer o vzťahoch nenásilnou a zábavnou formou ponoria do asi najviac riešenej témy ľudí, ktorou sú vzťahy. Na ceste k pochopeniu, čo nám naše vzťahy zrkadlia, nám vie dať mnohé odpovede etikoterapia, ktorá človeku pomáha zmeniť postoj k sebe, k svojmu okoliu, k vzťahom, nájsť alebo spresniť zmysel svojej existencie a dosiahnuť emocionálny nadhľad nad svojim životom.

Večer o vzťahoch je plný zaujímavých informácii, otvorených rozhovorov a otázok z publika, ktorý tentokrát spríjemní svojou tvorbou mladý hudobník a spevák Juraj Hnilica. Tento program putuje po rôznych slovenských mestách, aby si čo najviac ľudí na Slovensku mohlo vylepšiť svoje vzťahy a tým aj svoje životy.

BEÁTA HLOHOVSKÁ
„Všetko okolo nás je zrkadlom nášho vedomia“
Bea Hlohovská je skúsenou etikoterapeutkou, ktorá už vyše 30 rokov pomáha ľuďom vyliečiť vzťah k sebe samým a tým aj k svojmu okoliu, nájsť vnútorný pokoj, silu čeliť životným výzvam a zvládať križovatky, ktoré nám život prináša.

JURAJ HNILICA
Spevák, muzikant, skladateľ svojich vlastných autorských piesní. Juraja poznáte zo show ČeskoSlovensko má talent 2015, zažiaril tam so svojou autorskou tvorbou a to skladbami „Aká si krásna“ (Milujem našu Zem) a „Uletení anjeli„.

Viac o programe:
Aby sa človek mohol odraziť z miesta, aby sa mohol posunúť ďalej vo svojom vzťahu s partnerom, s rodičmi, s deťmi, či v pracovných vzťahoch, musí zakaždým niečo dôležité pochopiť a prijať. To čo sa nám v živote deje, častokrát dávame za vinu niekomu inému. Takto ostávame v začarovanom kruhu, kde vždy je niekto, kto nám ubližuje, kto je za náš stav a situáciu zodpovedný. V návale vlastných emócii, hnevu, strachu, obviňovaní alebo domnienok sa nám situácie neustále vracajú a opakujú. Ako sa vymotať z tohto bludného kruhu?

Viac informácii o tomto jedinečnom programe, o etikoterapii a tiež o účinkujúcich sa dozviete TU »»